fbpx

KIRILL TROFIMOV

Esu Kirill Trofimov, vestuvių fotografas, kuris įsikūręs tarp kadrų ir emocijų. Mano pasaulis sukasi apie jausmus, grožį ir meno išraišką, o vestuvių fotografija yra mano būdas išgryninti šias akimirkas.

Mano kelionė prasidėjo ne tik nuo fotografijos mokymo, bet ir nuo asmeninės gyvenimo patirties. „Apie mane“ skiltyje stengiuosi atskleisti ne tik savo profesionalų įgūdį, bet ir tai, kas mane įkvepia, formuoja mano požiūrį į gyvenimą ir meno kūrimą. Dalinuosi savo akimirkomis, kurios privertė mane suvokti, kad kiekviena nuotrauka yra ne tik vaizdas, bet ir pasakojimas.

Man svarbu sukurti ne tik nuotraukas, bet ir prisiminimus. Stengiuosi suvokti kiekvieno poros unikalumą ir perduoti tai nuotraukose. Mano fotografijos filosofija – tai ne tik technika, bet ir bendravimas, kuris leidžia man pačiam įsiskverbti į šią ypatingą dieną kartu su jumis.

Atidžiai kurdamas kiekvieną kadro detalę, stengiuosi sukurti ne tik vaizdą, bet ir nuotaiką. Mano tikslas – užfiksuoti ne tik išorinę grožio pusę, bet ir vidinį jausmą bei emocijas. Tikiu, kad nuotraukos yra kaip laiko kapsulės, kurios atskleidžia gyvenimo istoriją.

Aš džiaugiuosi, kad galiu dalintis šiuo meniniu kelialapiu su jumis. Kviečiu pajusti įkvėlimą ir pasinerti į nuotraukų pasaulį, kuris tampa neatsiejama jūsų gyvenimo dalimi.

TOP